Znanje je za nas ključna vrednota, zato veliko vlagamo v razvoj zaposlenih in jim nudimo ustvarjalno in sproščeno delovno okolje, pri organizaciji dela pa imamo vedno v mislih tudi uravnoteženo poklicno in zasebno življenje.

Trenutno razpisano delovno mesto:

PRODAJNI SVETOVALEC celovitih poslovnih in infrastrukturnih rešitev  m/ž

Kratek opis dela:

  • iskanje in razvoj novih poslovnih priložnosti pri obstoječih in potencialnih strankah, predvsem, vendar ne izključno na področjih IT revizije in IT poslovno svetovanje, Human Capital Management, Customer Relationship Management, zunanje izvajanje
  • iskanje in prepoznava priložnosti poslovnih in kompleksnih infrastrukturnih rešitev iz portfelja podjetja
  • prodaja, izdelava ponudb, sklepanje poslov in priprava poslovnih rešitev za stranke v sodelovanju z izvedbenimi IT ekipami
  • načrtovanje kompleksnih poslovnih rešitev skupaj z IT izvedbenimi ekipami,
  • komuniciranje s strankami in managerji na vodilnih pozicijah
  • strateško svetovanje strankam glede na njihove poslovne potrebe in v skladu s ponudbo podjetja
  • sodelovanje pri razvoju novih poslovnih rešitev glede na potrebe strank in trende na področju IT industrije
  • predvidevanje poslovnih in tržnih potreb ter poročanje o le teh

Odgovornosti delovnega mesta:

  • razvoj odnosov s strankami in partnerji
  • profesionalno predstavljanje delodajalca na tržišču
  • doseganje prodajnih rezultatov
  • sodelovanje z ekipami znotraj podjetja pri razvoju novih programov z namenom doseganja konkurenčne prednosti na trgu
  • pridobivanje in vzdrževanje znanja s področja produktov kot tudi IT industrije v celoti
  • izdelava prodajnih napovedi na mesečnem nivoju

Ponujamo vam:

  • strokovni razvoj v našem lastnem izobraževalnem centru ali pri svetovno priznanih partnerjih
  • sodelovanje z vrhunskimi IT strokovnjaki, ki vas bodo podprli pri delu in vam s svojimi bogatimi izkušnjami pomagali pri vašem osebnem napredku
  • stalen stik z najnovejšimi tehnologijami in koncepti razvoja
  • delo v mednarodnem, dinamičnem okolju, kjer imate možnost dela na projektih v tujini ali s tujimi strankami
  • možnost kariernega napredovanja in osebnega razvoja v skupini S&T
  • kreativno in sproščeno okolje, saj sta nam dobro počutje in medosebni odnosi na prvem mestu
  • sistem, kjer je vaš uspeh opazen in nagrajen

Od vas pričakujemo:

Zahtevana izobrazba

  • tehniška ali ekonomska izobrazba, V.-VII. stopnje

Strokovno znanje

zahtevano:

  • vsaj 2 leti delovnih izkušenj na področju svetovalne prodaje
  • vsaj 2 leti delovnih izkušenj na področju IT infrastrukture v večjih (enterprise) okoljih
  • poznavanje tehnoloških rešitev na infrastrukturnem področju,
  • odlično poznavanje celovitih infrastrukturnih rešitev
  • prodajne in pogajalske veščine
  • komunikacijske sposobnosti
  • ustno in pisno izražanje v slovenskem in angleškem jeziku

zaželeno:

  • poznavanje poslovnih procesov v različnih industrijah

ostalo:

  • visoka motivacija, samoiniciativnost, proaktivnost, inovativnost in veselje do dela v skupini,
  • urejenost,
  • vozniški izpit B kategorije.

SprejmITe izziv!

Delovna razmerja bodo sklenjena za nedoločen čas, s šestmesečnim poskusnim delom. Če vas odlikujejo zanesljivost, ambicioznost, proaktivnost in vztrajnost, če ste agilni in inovativni in vas zanima delo v našem podjetju, nam pošljite vaše ponudbe na zaposlitev@snt.si do 04.03.2015. Vaše ponudbe bomo obravnavali zaupno.